A A A

Mapy Google: tryb incognito także dla iPhone'a

10 grudnia 2019, 08:50
Znana użytkownikom Androida funkcja jest dostępna również na urządzeniach z systemem iOS.
Mapy Google: tryb incognito także dla iPhone'a

Firma Google przedstawiła dwie nowe funkcje w aplikacji Mapy.

Pierwszą z nich jest tryb incognito, dostępny obecnie także w Mapach uruchamianych na smartfonach, tabletach i komputerach z systemem iOS. Funkcja taka została zapowiedziana podczas majowej konferencji Google I/O, a nieco później pojawiła się w aplikacji Mapy dla urządzeń z Androidem. Po włączeniu trybu incognito Mapy nie dodają odwiedzanych miejsc na osi czasu nawet wtedy, gdy włączona jest opcja Historia lokalizacji. Poza tym użytkownik nie otrzymuje wówczas powiadomień o miejscach polecanych do odwiedzenia.

Drugie udogodnienie pojawi się w przyszłym miesiącu. Będzie nim możliwość zbiorczego usuwania historii odwiedzanych miejsc z osi czasu. Ta funkcja początkowo ma działać na urządzeniach z Androidem. Użytkownik będzie miał wciąż możliwość częściowego kasowania historii odwiedzanych miejsc, zgodnie z zakresem wskazanym na osi czasu.

fot. Google


Adam Wiśniewski
Tagi: google
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Wyciekło 20 GB danych aktorek porno
20 stycznia 2020
Dziewczyny pozujące przed kamerkami udostępniały stronom, za pomocą których zarabiały, wiele swoich prywatnych danych, łącznie ze skanami...


TikTok rośnie w siłę
20 stycznia 2020
Aplikacja do tworzenia krótkich klipów wideo została w zeszłym roku zainstalowana ponad 700 milionów razy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto