A A A

Mario+Rabbids Kingdom Battle dostępne na Nintendo Switch

30 sierpnia 2017, 07:30
Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Mario + Rabbids Kingdom Battle jest już dostępna, wyłącznie na Nintendo Switch.
Mario+Rabbids Kingdom Battle dostępne na Nintendo Switch

„Mario + Rabbids Kingdom Battle to owoc pasji zespołu producenckiego i nie możemy się już doczekać, kiedy fani zagrają w tę grę" powiedział Tony Key, starszy wiceprezes ds. marketingu w Ubisoft. „Fani wypowiadają się bardzo pozytywnie o naszej produkcji, a my uważamy, że to absolutnie konieczny zakup dla każdego posiadacza Nintendo Switch."

Wyprodukowane przez Ubisoft Milan i Ubisoft Paris, Mario + Rabbids Kingdom Battle przedstawia Mario i jego przyjaciół w turowej przygodzie w czterech kultowych światach. Bohaterowie Grzybowego Królestwa będą mieli dostęp do kolekcji ponad 250 niepowtarzalnych rodzajów broni, z których każda posiada różne statystyki. Aby pokonać wrogów, gracze będą tworzyć drużyny po trzech bohaterów spośród dostępnych ośmiu różnorodnych postaci, z których każda ma niepowtarzalną osobowość i zestaw umiejętności - dzięki temu każde starcie będzie wyglądało inaczej, jeśli wybierzemy inną drużynę.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto