A A A

Massive Multiplayer Online Games w Onet.pl

9 sierpnia 2007, 12:21
Massive Multiplayer Online Games w Onet.pl

Portal Onet.pl uruchomił platformę masowych gier sieciowych MMO (Massive Multiplayer Online Games), która jest efektem współpracy z firmą Gameforge. MMO to gry, w które jednocześnie może się bawić kilka tysięcy osób. Udostępnione przez firmę Gameforge, gry są przeznaczone do zabawy w oknach najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Istotną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że tego typu gry są darmowe - aby rozpocząć zabawę, wystarczy wejść na stronę gry i utworzyć konto. Gracze mają również możliwość wzbogacenia swojego konta o dodatkowe korzyści.

Gry przeglądarkowe MMO nie mają dużych wymagań sprzętowych. Można się w nie bawić w domu, pracy, kafejce internetowej, w podróży - mówi Robert Kowalski, wydawca serwisu Gry. Na platformie "Multigry (MMO)" każdy znajdzie coś dla siebie. Fani kosmicznych pojedynków powinni sięgnąć po OGame - w tej grze zbudują ogromną flotę wojenną, w razie potrzeby zawrą wielkie sojusze i wraz z przyjaciółmi wyruszą na bitwę. BiteFight to gratka dla miłośników mrocznych opowieści o wilkołakach i wampirach. BattleKnight nawiązuje do średniowiecznych walk rycerskich - gracz może zostać paladynem i stanąć po stronie dobra bądź zasłynąć jako zły Mroczny Rycerz. MetalDamage to z kolei gra dla fanów motoryzacji - dodaje Kowalski.

Onet.pl został wyłącznym partnerem firmy Gameforge w Polsce. W efekcie współpracy wybrane gry zostały przeniesione na domeny Onet.pl, a odnośniki do nich można znaleźć w nowo uruchomionym serwisie "Multigry (MMO)". Na stronie gry.onet.pl/mmo znalazły się również opisy i przewodniki po poszczególnych grach, galerie screenów, obowiązujące w nich zasady, regulaminy oraz zalety wzbogacania konta w grze.

Źródło: Onet.pl

 


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto