A A A

MasterMouse S - nowa myszka od Cooler Mastera

23 grudnia 2016, 13:20
Cooler Master postanowił poszerzyć swoją serię Master o myszki. Po MasterMouse Pro L przyszedł czas na debiut kolejnego gryzonia: MasterMouse S.
MasterMouse S - nowa myszka od Cooler Mastera

Produkt Cooler Mastera wyposażony jest w sensor optyczny PixArt PMW3330, pozwalający ustawić prawie dowolną wartość czułości myszki, znajdującej się w przedziale od 400 do 7200 DPI. Gracz nie musi się więc ograniczać do jednego z zaledwie kilku poziomów DPI.

MasterMouse S został wyposażony w 32-bitowy procesor ARM i pamięć wewnętrzną 512 KB. Ta ostatnia pozwala zapisywać makra, ustawienia trybów świetlnych itp. Producent zapewnia, że zastosowane w myszce podzespoły niwelują ryzyko wystąpienia efektu interpolacji czy akceleracji.

Mysz Cooler Mastera posiada sześć przycisków, z czego pięć programowalnych. Ich liczbę można jednak niemal podwoić, dzięki funkcji Storm Tactix - po jej włączeniu klawisze przechodzą w tryb alternatywny, dając graczowi więcej możliwości w czasie rozgrywki.

Gryzoń CM korzysta też z podświetlenia RGB. Dodatkowo gracz może ustawić różne tryby świetlne. Ich konfigurację - a także i innych funkcji - ma ułatwić specjalnie oprogramowanie przygotowane przez Cooler Mastera.

Myszka MasterMouse S kosztuje około 149 zł.

Cechy produktu:

- Typ chwytu: palm i claw
- Materiał: platstik i guma
- Podświetlenie RGB
- Sensor optyczny: PixArt PMW3330
- Ilość poziomów DPI: 4 (od 400 do 7 200 dpi)
- Szybkość śledzenia: 150 ips/30g
- Polling Rate: 1000 Hz/1ms
- Procesor: 32-bitowy ARM
- Pamięć wewnętrzna: 512 KB
- Liczba profili: 5
- Przełączniki: Omron
- Ilość programowalnych przycisków: 5
- Wymiary: 117 x 63.5 x 38 mm

 

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto