A A A

Maszynowy asystent pomoże w pisaniu tekstów marketingowych

18 listopada 2021, 09:00
Bazujący na sztucznej inteligencji program Writer rozwinie się dzięki inwestorom.
Maszynowy asystent pomoże w pisaniu tekstów marketingowych

Większa kreatywność dzięki algorytmom

Twórcy programu Writer ogłosili, że udało im się sprzedać akcje o wartości 21 milionów dolarów. Reklamują oni swoje narzędzie wykorzystujące algorytmy uczenia maszynowego jako asystenta pisania dla zespołów marketingowych. Zdobyte pieniądze posłużą zwiększeniu zespołu pracowników i pozyskaniu klientów.

Założyciele Writera (powstał w 2015 roku) – May Habib i Waseem Alshikh – chcą rozwijać program, żeby zapewnić świetne narzędzie do pisania dla wszystkich firm, które tworzą teksty marketingowe w dużych ilościach.

 

Szanuj swój tekst

Oprogramowanie ma pomagać w przygotowywaniu bardziej przejrzystych i spójnych komunikatów. Pozwala na wtórne kreatywne wykorzystanie raz napisanych treści. Writer potrafi rozpoznać i ocenić między innymi takie elementy tekstu jak fragmenty plagiatu, złożoność zdań, styl, długości akapitów, pisownię i gramatykę. Umożliwia umieszczanie fragmentów tekstów w bibliotece zawierającej tagi, filtry itp., które ułatwiają szybkie odnalezienie potrzebnej treści.

Funkcje administratora Writera pozwalają szefom zespołów ustalać obowiązujące w całej organizacji reguły redakcyjne dotyczące np. użycia wielkich liter. Program oferuje też przykładowe szablony przewodników stylu.

Writer należy do grupy narzędzi, które wykorzystują przetwarzanie języka naturalnego (NLP) i sztuczną inteligencję w celu analizowania dużych ilości danych językowych.

fot. Glenn Carstens-Peters – Unsplash

 


Barbara Blaczkowska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
wjtb
wjtb
18 listopada 2021, 11:16
ogólnie to nie mając z tym styczności to wygląda na SCI-Fi.... ale od jakiegoś czasu wykorzystują w pracy i jest zajebiaszcze ;) poniżej próbka bez żadnej ludzkiej poprawki - może nie dostanę bana :D -------------------------------------------------------- Kompletny przewodnik po algorytmach uczenia maszynowego i sposobie, w jaki zakłócają one naukę o danych Uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja i głębokie uczenie to trzy ważne dziedziny nauki dla naukowców zajmujących się danymi. Wykorzystanie algorytmów maszynowych w terenie nie jest nowe; jednak ostatnie postępy w technologii doprowadziły do szerszego stosowania. Algorytmy uczenia maszynowego są wykorzystywane w różnych branżach i dziedzinach. Najczęściej używane typy algorytmów obejmują modele nadzorowane, nienadzorowane, częściowo nadzorowane, wzmacniające uczenie i algorytm głębokiego uczenia. Rodzaje algorytmów uczenia maszynowego używanych przez naukowców zajmujących się danymi Nadzorowane algorytmy uczenia to takie, które wymagają danych oznaczonych jako danych wejściowych. Uczą się na podstawie oznaczonych danych, a następnie stosują te wyniki do rozwiązania problemu. Algorytmy uczenia nienadzorowanego nie wymagają danych oznaczonych jako danych wejściowych, a zamiast tego identyfikują wzorce w danych nieustrukturyzowanych. Jak algorytmy uczenia maszynowego mogą przynieść korzyści firmom i osobom fizycznym? Algorytmy uczenia maszynowego wchodzą w grę w naszym codziennym życiu, a także w biznesie. Sztuczna inteligencja jest już wykorzystywana do zapewniania obsługi klienta i pomocy w planowaniu spotkań. Algorytmy uczenia maszynowego wykorzystują dane i wiedzę, którą im dostarczamy, aby mogły zacząć rozumieć, czego potrzebujemy i jak wchodzimy w interakcję z różnymi zadaniami. Jaka jest przyszłość uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji? Przyszłość już tu jest. Widzimy, że uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja są już wykorzystywane w różnych aspektach naszego życia. Można zobaczyć zastosowania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w edukacji, opiece zdrowotnej, transporcie i wielu innych dziedzinach. Przyszłość sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego rysuje się w jasnych barwach, ponieważ więcej osób będzie mogło pracować w tej dziedzinie w miarę wzrostu zapotrzebowania na takich specjalistów.
avatar
restaumator
18 listopada 2021, 09:10
Mamy nadzieję, że nie ma w szablonie najbardziej obciachowego sloganu "Nowy wymiar [tu_wpisz_cokolwiek]".
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto