A A A

Mata pod mysz od Razera i MVP

20 listopada 2012, 08:53
Mata pod mysz od Razera i MVP

Firma Razer oraz MVP – koreańska super grupa zawodowych e-sportowców – zaprezentowali MVP Razer Goliathus e-Sports Edition. Matę pod mysz stworzoną z myślach o osobach, dla których wydajność w uniwersum StarCraft jest kluczowa.

Już w pięć miesięcy po dołączeniu do grona Korea StarCraft II Association, MVP zdobyła rozgłos zajmując 2. miejsce w turnieju 2011 Global StarCraft II Team League May, czym umocniła swoją pozycję i stała się rozpoznawalna na całej scenie e-sport. Po udanym starcie, MVP zapisała się na kartach historii pamiętną serią zwycięstw w 2011 Global StarCraft II Team League Season 2 i odbywających się w 2012 r. Korean StarCraft II League Opening Ceremonies i Asia StarCraft II Invitational Tournament.

- MVP to jedna z tych drużyn, której każdy gracz jest dosłownie MVP – Most Valuable Player – komentuje Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA.

- DongRaeGu, KeeN, sC, Sniper, TaiLS czy Vampire to tylko kilkoro spośród niezwykle utalentowanych cyber atletów należących do MVP. Każdy z nich prezentuje niesamowity poziom, a ich współpraca sprawia, że stają się po prostu niezwyciężeni. Podkładka MVP Razer Goliathus to hołd dla ich umiejętności i nasz kolejny ukłon w stronę sceny zawodowych graczy z całego świata. – dodaje.

Podkładka Razer Goliathus e-Sports Edition została zrobiona z odpornego na uszkodzenia poszycia, oraz gładkiej, wspierającej olbrzymie przyspieszenia powierzchni. Prezentująca słynne logo MVP, stała się nie tylko wysokiej jakości matą, ale też oznaką uznania dla popularnej drużyny i jej sukcesów.

Cena: €19.99

Specyfikacja produktu:

• Pokrycie gładką tkaniną dla nieskrępowanej szybkości i łatwej kontroli

• Wytrzymałe szwy na krawędziach dla zwiększonej trwałości

• Prowadzenie i celowanie z dokładnością do pojedynczego piksela

• Wyjątkowe barwy drużyny

• Wymiary: 355mm (długość) x 254mm (szerokość) x 3mm (wysokość)

• Gumowy spód zapewniający maksymalną przyczepność


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto