A A A

Max Payne 3 - nowojorski gliniarz powraca

24 marca 2009, 10:00
Rockstar Games oficjalnie potwierdziło prace nad kolejną, trzecią częścią przygód Max Payne'a. W komunikacie wydanym przez producenta ujawniono kilka szczegółów na temat fabuły oraz przybliżony termin premiery.
Max Payne  3 - nowojorski gliniarz powraca

Max Payne to gra typu TPS (Third-person shooter), której pierwsza część ukazała się w 2001 roku. Duża popularność i zainteresowanie skłoniły producentów do kontynuacji tytułu w 2003 roku – Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

Gra zawdzięcza swoją popularność innowacyjnemu trybowi Bullet time, który stał się głównym elementem rozgrywki. Pomysł spowolnienia czasu został zaczerpnięty z filmów Johna Woo. W efekcie bohater i jego wrogowie poruszali się wolniej, a celowanie do przeciwników odbywało się z normalną prędkością, co pozwalało na łatwą eliminację napastnika.

Max Payne  3 - nowojorski gliniarz powraca

W internecie od lat pojawiały się plotki na temat kontynuacji przygód nowojorskiego gliniarza i w końcu zostały oficjalnie potwierdzone. Potwierdzeniem jest nowa strona zapowiadająca trzecią część.

Już na pierwszy rzut oka widać, że główny bohater zmienił się nie do poznania. Max zmierzy się z chaosem, światem korupcji i intensywnej przemocy, zamierza pomścić śmierć swoich bliskich. Bohater będzie kilka lat starszy, bardziej cyniczny i zmęczony. Gra pełna akcji i rozlewu krwi została zaplanowana na koniec tego roku, zarówno na PC, Playstation 3 i Xbox 360.

Źródło: ClanBase


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto