A A A

Mechaniczna klawiatura Genesis RX85

30 lipca 2016, 10:10
Genesis, producent akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy, wprowadza na rynek kolejną wersję swojej mechanicznej klawiatury RX85.
Mechaniczna klawiatura Genesis RX85

Pierwszym z ułatwień zastosowanych przez producenta jest umieszczenie w rogu klawiatury pokrętła, by gracz mógł intuicyjnie zmienić głośność dźwięku, bez potrzeby odrywania wzroku od rozgrywki. Do błyskawicznego dostosowywania innych opcji do własnych potrzeb służy także 12 klawiszy multimedialnych.

RX85 została wyposażona w podpórkę pod nadgarstki. Dzięki niej w czasie wielogodzinnych rozgrywek użytkownik nie będzie zmuszony do przerywania maratonu tylko dlatego, że jego ręce nie dają już rady. Sama podpórka przyczepiona jest do klawiatury za pomocą magnesów i można ją w każdej chwili odłączyć. W ten sposób gracz sam zdecyduje, czy wygodniej jest mu z, czy bez niej.

Przełączniki dla wymagających

Klawiatura posiada przełączniki Kailh Brown. Popularne browny łączą szybkość działania klawiszy z niewielką siłą potrzebną do ich aktywacji. Gracze lubiący zarywać noce przed komputerem powinni ucieszyć się z faktu, iż RX85 posiada białe podświetlenie klawiszy, które można uruchomić w jednym z pięciu trybów, dodatkowo ustawiając cztery poziomy intensywności światła.

Kolejnym istotnym dla graczy czynnikiem może być zastosowanie w RX85 anti-ghostingu na wszystkie klawisze, czyli tzw. n-key rollover, charakteryzującego zaawansowane technologicznie klawiatury. Z kolei chcąc uniknąć missclicka prowadzącego do wyrzucenia z gry do systemu, gracze powinni zainteresować się opcją blokady klawisza Windows.

Klawiatura RX85 kosztuje około 349 zł.

Cechy produktu:

- Konstrukcja klawiszy: mechaniczna
- Przełączniki: Kailh Brown
- Liczba przycisków: 104
- Anti-ghosting: n-key rollover (na wszystkie klawisze)
- Podświetlenie: tak, białe
- Klawisze multimedialne
- Podpórka pod nadgarstki
- Długość kabla: 160 cm

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto