A A A

Media-Tech QUARK RF1419 - "mała-wielka" klawiatura

22 września 2011, 09:38
Media-Tech QUARK RF1419 - "mała-wielka" klawiatura

Firma Media-Tech zaprezentowała ciekawy dodatek dla fanów multimediów: klawiaturę QUARK RF1419.

Klawiatura QUARK RF1419 pełni przede wszystkim funkcję kontrolera komputera typu HTPC (Home Theater Personal Computer), współpracuje z konsolami Playstation 3 i XBOX360, tabletami oraz urządzeniami opartymi na systemie Android, wyposażonymi w port USB.

Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami typu AAA, mierzy 155x82x23mm i waży zaledwie 116g. Zastosowany touchpad umożliwia między innymi przewijanie i stron i dokumentów w pionie i poziomie, płynne przejścia pomiędzy poprzednią/następną stroną, oferuje również funkcję zoom. Dodatkowo produkt został wyposażony w 8 dodatkowych multimedialnych przycisków funkcyjnych.

W zestawie znajduje się również sprawdzony, stosowany w większości bezprzewodowych urządzeń Media-Tech, chowany w obudowie nano-odbiornik, o zasięgu działania do 10m.

Przewidywana cena klawiatury QUARK RF1419 wyniesie 120zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto