A A A

Meizu Legent – konkurent dla Xiaomi Mi Mix?

3 stycznia 2017, 12:00
Jeden z użytkowników serwisu Weibo opublikował szkic, który może przedstawiać nadchodzący model marki Meizu.
Meizu Legent –  konkurent dla Xiaomi Mi Mix?

Odkąd na rynku pojawił się Xiaomi Mi Mix, bezramkowe smartfony wzbudziły olbrzymie zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że producenci chcą jak najszybciej przedstawić swoje propozycje podobnych urządzeń. W internecie pojawia się coraz więcej głosów, że kolejny sprzęt z tej kategorii ma wyjść z fabryk chińskiego Meizu.

Jeden z użytkowników portalu Weibo opublikował nawet szkice, które rzekomo przedstawiają nadchodzący model. Jeśli wierzyć informacjom z tego źródła, smartfon będzie posiadał 5,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1440 piksel, pokryty zaokrąglonym na krawędziach szkłem. Ramki będą oczywiście znikome, a obudowa będzie zrobiona z aluminium. Za wydajność ma odpowiadać układ Exynos 8893 Octa.

Ciekawie prezentuje się kwestia aparatu, który ma mieć obracany obiektyw i w zależności od ustawienia pełnić rolę przedniej lub tylnej kamerki.

Ciężko określić wiarygodność powyższych informacji, ale jeśli okażą się one prawdziwe, Meizu Legent ma szanse odnieść spory sukces.

Foto: /Weibo


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto