A A A

Messenger na system Windows 10

27 stycznia 2020, 16:00
Popularny komunikator działa nie tylko na systemach Android i iOS. Można go zainstalować również na Windows 10.
Messenger na system Windows 10

Facebook Messenger dla Windows 10 można pobrać z Microsoft Store. W ostatniej aktualizacji aplikacja otrzymała dodatkowe funkcje, które sprawiły, że warto rozważyć jej instalację. Wersja beta obejmuje możliwość m.in. ignorowania wiadomości. Zalogowanie się do wersji beta wymaga włączenia w ustawieniach Facebooka opcji Platforma Facebook.

Messenger umożliwia wybór motywu: jasny, szary i ciemny. Zaktualizowane zostały także emotki oraz możliwość przesyłania plików za pomocą komunikatora. Najważniejszą dla wielu nowością jest opcja dodawania osób do ignorowanych. Po wybraniu funkcji Ignore Messages konwersacja znika z listy, a wiadomości przestają pojawiać się w komunikatorze. Aby przywrócić daną osobę na listę pożądanych dyskutantów, należy wyszukać ją ręcznie – po imieniu i nazwisku – a potem napisać do niej wiadomość, gdyż odhaczona wcześniej rozmowa a nie wpada do folderu Inne, a  faktycznie znika z pola widzenia.

Messenger na Windows 10 ma być dalej rozwijany i dopracowywany.

fot.  aliuyargraphics/Pixabay

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.


Snapchat zachęca do głosowania
7 sierpnia 2020
Znana aplikacja, która do tej pory służyła głównie rozrywce, teraz chce zachęcić młodych Amerykanów do głosowania w nadchodzących...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto