A A A

Messengera czekają zmiany

3 maja 2018, 10:00
Mark Zuckerberg zapowiedział, że Facebook Messenger zostanie całkowicie przeprojektowany.
Messengera czekają zmiany

"Kiedy wysyłasz wiadomości, chcesz to robić w prostej i szybkiej formie" - powiedział na jednej z ostatnich konferencji Mark Zuckerberg, tym sposobem zapowiadając szereg zmian, jakie czekają popularny komunikator.

Messenger ma być widocznie uproszczony, a funkcje, które niepotrzebnie obciążają pamięć i procesor będą usunięte. Zostanie wprowadzony tryb nocny, który ma chronić oczy po zmroku, a także kilka zabiegów, które wpłyną pozytywnie na żywotność baterii.

Przypomnijmy, że początkowo, Messenger był prostą platformą, która umożliwiała jedynie komunikację tekstową. Przez kilka lat ewolucji zyskała jednak na tyle dużo funkcji, że w tej chwili aplikacja mobilna zajmuje więcej miejsca niż niektóre zaawansowane gry. To wpływa negatywnie nie tylko na szybkość działania na słabszych sprzętach, ale też ergonomię obsługi. Sam wiceprezes Facebooka, David Marcus, przyznał, że Messenger jest "zagracony" i trzeba coś z tym zrobić.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagram testuje dodatkowe opcje
9 grudnia 2019
Platforma pracuje właśnie nad możliwością dodawania Historii bezpośrednio do archiwum oraz wprowadzeniem gradientu w dymkach wiadomości...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto