A A A

Microlab H21 głośniki z technologią Bluetooth

27 kwietnia 2012, 09:13
Microlab H21  głośniki z technologią Bluetooth

Firma Microlab poszerzyła swoją ofertę o nowy model głośników stereo H21 z technologią Bluetooth, stworzony specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych.

Zestaw H21 jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wykorzystującymi technologię Bluetooth. Dzięki obsłudze profilu A2DP głośniki umożliwiają przesyłanie dźwięku w trybie stereofonicznym, a zastosowanie tunelu bass reflex pozwala poprawić pasmo przenoszenia tonów niskich oraz zwiększyć efektywność w tym zakresie.

Panel sterowania (umieszczony na jednym z głośników) oraz obsługa profilu AVRCP pozwalają na kontrolowanie wszystkich urządzeń audio/wideo, z którymi zestaw nawiązał połączenie. Microlab H21 umożliwia całkowitą rezygnację z plątaniny kabli.

Do podłączenia źródła dźwięku można wykorzystać również złącze RCA. H21 pojawią się w sprzedaży w czerwcu i będą dostępne w cenie ok. 520 zł.Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto