A A A

Microlab SOLO 15 - podwójne uderzenie

9 września 2011, 10:10
Microlab SOLO 15 - podwójne uderzenie

Microlab poszerza gamę swoich głośników o nowy model SOLO 15.

Microlab SOLO 15 to zestaw składający się z dwóch drewnianych kolumn o mocy 40 W. Każda z nich to dwudrożny system składający się z 1-calowego głośnika tonów wysokich oraz głośnika tonów niskich i średnich o rozmiarze 5,25 cala. Wyposażone je w regulator głośności, który umiejscowiono na bocznym panelu.

Jak większość głośników firmy Microlab, także i te są ekranowane magnetycznie, dzięki czemu można je bez obaw umieścić w bliskim sąsiedztwie monitorów czy odbiorników telewizyjnych. Całość została wykonana z wysokiej jakości płyty MDF, która zapewnia znakomite właściwości akustyczne.

Microlab SOLO 15 to idealne rozwiązanie do odtwarzania muzyki z różnych urządzeń, takich jak odtwarzacze: Blu-ray/DVD/CD/VCD, komputery, cyfrowe odtwarzacze multimedialne.

Głośniki 2.0 Microlab SOLO 15 kosztują około 349 zł. Więcej informacji na temat głośników firmy Microlab można znaleźć na stronie producenta.

Parametry techniczne:

System dźwięku: 2.0

Łączna moc zestawu RMS: 80 W (2 x 40 W)

Zakres częstotliwości: 40 – 20 000Hz

Czułość wejścia: 410mV

Odstęp sygnału od szumu: > 75dB

Separacja kanałów: > 50dB

Głośnik niskotonowy (subwoofer): 2 x 5,25”

Głośnik wysokotonowy: 2 x 1”

Zasilanie: AC 220-240V, 50Hz


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto