A A A

Microsoft Answers wystartował

17 grudnia 2008, 10:10
Od dzisiaj można korzystać z nowego serwisu giganta z Redmond. Microsoft Answers to nowe forum przeznaczone dla użytkowników systemu Windows Vista. Ciekawostką jest fakt, że witryna dedykowana została mniej doświadczonym posiadaczom Okien.
Microsoft Answers wystartował

Niestety w tej chwili forum dostępne jest jeszcze w fazie testowej. Polscy internauci także mogą z niego korzystać, pod warunkiem że znają język angielski (nie ma jeszcze polskiej wersji). Forum dyskusyjne podzielono na działy tematyczne. Osobno gromadzone są wątki dotyczące Windows Update, sterowników, sieci, bezpieczeństwa czy prywatności. Na łamach witryny znajdziemy także sekcje poświęcone sprzętowi, multimediom, aplikacjom, wyglądowi oraz grom. W każdym dziale administratorzy wyróżnili najbardziej pomocne posty oraz podali odnośniki do artykułów Microsoftu napisanych w przystępny sposób. Forum dostępne jest pod tym adresem.

Źródło: Microsoft


Paweł Bijata
Tagi: microsoft
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto