A A A

Microsoft Band - inteligentna opaska

30 października 2014, 11:10
Do sprzedaży w USA trafia smartband Microsoftu. Tym samym twórcy Windows stają się kolejna firmą, która postanowiła skorzystać z mody na "technologię noszoną".
Microsoft Band - inteligentna opaska

Podobnie jak urządzenie takie jak Gear Fit, Microsoft Band będzie w stanie zmierzyć nasze tętno, ma wbudowany GPS, a także, co ciekawe, sprawdzić nasz poziom stresu. Nie zabraknie opcji czytania SMS-ów, informacji z sieci społecznościowych oraz otrzymywania powiadomień. Smartband wytrzyma 48 godzin bez ładowania.

Microsoft Band został zaprojektowany przez osobę, która stworzyła joypada do konsoli Xbox One. Urządzenie ma ekran o rozdzielczości 310 na 102 piksele. Opaska będzie współpracowała z aplikacją o nazwie Microsoft Health, rozwiązaniem, dzięki któremu dowiemy się, ile kalorii spaliliśmy, które ćwiczenia były najbardziej efektywne podczas naszego treningu i nad czym powinniśmy popracować.

Inteligentna opaska będzie kosztowała 199 dolarów, skorzysta z niej każda osoba posiadająca urządzenie z systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows Phone.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto