A A A

Microsoft Kinect - drogo, czy tanio?

21 lipca 2010, 13:56
Microsoft Kinect - drogo, czy tanio?

Microsoft ogłosił dzisiaj cenę technologii Kinect, która zadebiutuje już jesienią w Europie. Przygotowane zostaną dwa zestawy.

Nowa konsola Xbox 360 z wbudowaną pamięcią  flash 4 GB, sensorem Kinect oraz grą "Kinect Adventure". Szacunkowa cena zestawu to równowartość 299.99 euro.

Sensor Kinect oraz gra "Kinect Adventure" to zestaw adresowany dla posiadaczy Xbox 360, którzy zdecydują się na rozbudowanie dotychczasowych możliwości swojej konsoli, dodając do niej opcję sterowania mową oraz ruchami swego ciała. Szacunkowa cena zestawu to równowartość 149.99 euro. Cena w złotówkach nie została jeszcze oficjalnie podana.

Ponadto konsola Xbox 360 w wersji 4 GB trafi do Europy po 20 sierpnia 2010 r. Nowe urządzenie o odświeżonym wyglądzie, wykończeniu obudowy w stylu piano-black, wbudowanym modułem sieci bezprzewodowej standardu Wi-Fi N oraz pamięcią flash 4 GB kosztować będzie równowartość 199.99 euro.

- Nasza nowa technologia Kinect zaoferuje wspaniałe przeżycia wszystkim rodzinom, które zdecydują się na zabawę z Xbox 360. Zmieni ich salon w klub fitness, dyskotekę lub sportowy stadion w zależności od gry, w którą zdecydują się zagrać - powiedział Chris Lewis, vice-prezydent Microsoft w Europie.

Kamera Kinect będzie współpracować z ponad 15 grami przeznaczonymi na konsolę Xbox 360. Znajdująca się w każdym zestawie gra "Kinect Adventures" zaoferuje ponad 20 zróżnicowanych przygód, podczas których gracze będą musieli wykazać się skocznością i zwinnością w przemierzaniu kolejnych przeszkód (takich jak np. spływ górskim potokiem). Gry z serii Kinect, takie jak "Kinectimals", "Kinect Sports" oraz "Kinect Joy Ride" sprzedawane będą za równowartość 49.99 euro.


INTERIA.PL
Tagi: gry, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto