A A A

Microsoft My Phone - jest publiczna beta

20 maja 2009, 11:28
Microsoft udostępnił betę swojej usługi do synchronizacji danych ze smartfonów pracujących na systemie Windows Mobile. Co prawda wersja beta była już dostępna od lutego, jednak były to testy zamknięte. Od teraz każdy chętny może wypróbować nową usługę.
Microsoft My Phone - jest publiczna beta

Klient dla aparatów z systemem Windows Mobile 6.0 i 6.1 jest dostępny na stronie myphone.microsoft.com. Każdy użytkownik dostaje na starcie 200 MB przestrzeni na swoje dane. Może tam przechowywać dane teleadresowe, wiadomości SMS, zadania, notatki, czyli wszystkie informacje, które można synchronizować.

Cała obsługa odbywa się za pomocą prostego interfejsu, dostępnego również z peceta. Przy każdym wysłaniu danych tworzona jest kopia zapasowa – funkcja bardzo przydaje się przy wymianie telefonu na nowy, czy też w razie zgubienia aparatu. My Phone pozwoli także zdalnie usunąć dane z telefonu, jeśli zostanie skradziony.

Usługa dostępna jest po polsku. Składowanie danych i kopia zapasowa są usługami darmowymi. Wiadomo, że będą też dodatki płatne ekstra.

Źródło: Microsoft


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto