A A A

Microsoft Surface Phone już w przyszłym roku

26 kwietnia 2016, 10:00
W przyszłym roku Microsoft planuje zaprezentować bezkompromisowy smartfon nowej serii Surface – tak przynajmniej sugeruje „Forbes”. Urządzenie ma być wyposażone w Snapdragona 830 oraz 8 GB pamięci RAM.
Microsoft Surface Phone już w przyszłym roku

Amerykanie nie radzą sobie najlepiej na rynku smartfonów. Lumie sprzedają się kiepsko, a największym zainteresowaniem cieszą się tanie modele, oferowane przez operatorów. Flagowe Lumia 950 oraz Lumia 950 XL najprawdopodobniej zawiodły, co pokazuje chociażby znikoma promocja ze strony samego producenta. Mało tego, Microsoft przyznał niedawno, że w tym roku nie zamierza traktować smartfonów priorytetowo.

Można więc podejrzewać, że duża i ważna premiera jest przygotowywana dopiero na rok 2017. Mówi się, że Microsoft zaprezentuje wtedy nową serię Surface składającą się z trzech urządzeń - dla każdego, dla biznesu oraz entuzjastów mocnych podzespołów. To ostatnie może zostać wyposażone w układ Snapdragon 830 mający obsługiwać aż 8 GB pamięci RAM - zauważa "Forbes".


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto