A A A

Microsoft integruje Gmaila z Outlookiem

21 listopada 2019, 15:30
Webowa wersja Outlooka zezwala na dodanie konta Gmail.
Microsoft integruje Gmaila z Outlookiem

Niektórzy użytkownicy z grupy testów mogą już korzystać z nowej funkcji i łączyć konto Gmail, dysk Google i Google kalendarz z przeglądarkową wersją Outlooka. Po synchronizacji konta Google z Outlookiem zobaczymy opcje automatycznie dodane do klienta pocztowego. Wszystko wygląda i działa analogicznie jak w mobilnej wersji Outlooka na iOSa i Androida. Poszczególne okienka dostępne są obok siebie. Póki co, użytkownicy z grupy testów informują o braku możliwości synchronizacji z klientem pocztowym więcej niż jednego konta Google, a przełączanie się między poszczególnymi funkcjami powoduje odświeżanie wszystkich stron. Nie wiadomo na razie, kiedy integracja kont wyjdzie z fazy testów i trafi do szerszej grupy użytkowników.

fot. Gerd Altmann/Pixabay

 

 

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


YouTube walczy z mową nienawiści
13 grudnia 2019
Serwis zaostrza zasady dotyczące publikacji treści i zapowiada usuwanie filmów obrażających lub poniżających innych z powodu ich rasy,...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto