A A A

Microsoft odwołuje wszystkie konferencje do końca roku

2 kwietnia 2020, 12:10
Firma zamierza przenieść do internetu wszystkie tegoroczne spotkania, a być może nawet część zaplanowanych na rok 2021.
Microsoft odwołuje wszystkie konferencje do końca roku

Microsoft dołączył wczoraj do listy firm, które odwołały organizację wszystkich zaplanowanych na ten rok wydarzeń. Firma zamierzała przeprowadzić trzy konferencje: Build (19–21 maja), Inspire (19–23 lipca) oraz Ignite (21–25 września). Już teraz jednak postanowiono o ich anulowaniu, włącznie z tą zaplanowaną dopiero na jesień.

Firma nie zamierza jednak rezygnować z tych konferencji całkowicie. Zorganizuje je w formie cyfrowej, a przy okazji, jak podano, poeksperymentuje z nowymi drogami przekazu. Nie wiadomo, co dokładnie miałoby oznaczać to oświadczenie. Firma nie potwierdziła jeszcze, że cyfrowe edycje imprez odbędą się w tych samych terminach.

Ale to nie wszystko – w sieci pojawiły się już pogłoski o odwołaniu przez Microsoft również takich imprez jak Ignite The Tour, MVP Summit 2021 czy Build 2021, zaplanowanych na pierwszą połowę 2021 r. Chyba jednak wciąż jest to scenariusz na wypadek gorszego rozwoju sytuacji niż ostateczna decyzja.

fot. Microsoft


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto