A A A

Microsoft poszerza ofertę kamer internetowych o nowy model

30 czerwca 2011, 11:02
Microsoft poszerza ofertę kamer internetowych o nowy model

Microsoft poszerzył swoją ofertę kamer internetowych o kolejne urządzenie - LifeCam VX-800.

Nowa kamera jest wyposażona w matrycę VGA, który zapewnia czysty i wyraźny obraz, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Technologię tę wspomaga również wbudowany fokus, dzięki któremu zdjęcia i filmy zyskują lepszą ostrość. Natomiast wbudowany mikrofon zapewnia swobodną rozmowę i zwalnia z konieczności posiadania osobnego urządzenia do nagrywania dźwięku. Jedną z zalet nowej kamery jest prosta instalacja – nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Wystarczy wolny port USB i już po chwili kamera jest uruchomiona, o czym informuje świecąca na zielono kontrolka na froncie urządzenia.

LifeCam VX-800 stworzona została przede wszystkim z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych i notebooków. Specjalna podstawka pozwala na umieszczenie kamery w dowolnym miejscu w pobliżu ekranu. Jest też doskonałym i tanim rozwiązaniem dla osób, których notebooki nie posiadają kamer.

LifeCam VX-800 jest dostępna na polskim rynku od 29 czerwca 2011 roku w cenie 49 zł. Jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista i Windows XP.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto