A A A

Microsoft tworzy hybrydę smartfonu i tabletu?

18 stycznia 2017, 09:05
Microsoft planuje wyprodukować urządzenie, które będzie połączeniem smartfonu z tabletem? Coraz więcej na to wskazuje.
Microsoft tworzy hybrydę smartfonu i tabletu?

Wszystko wskazuje na to, że gigant z Redmond planuje wypuścić na rynek rewolucyjne urządzenie. Mowa o tablecie, którego konstrukcja pozwala na złożenie do rozmiarów smartfonu. Możliwe, że będzie to kolejny sprzęt z linii Surface z Windowsem 10.

Firma z Redmond dokładnie opisała i rozrysowała konstrukcję we wniosku patentowym, stąd łatwo można sobie wyobrazić działające w praktyce. Sama koncepcja nie jest jednak zupełną nowością - na podobne pomysły wpadały już takie firmy jak Apple, czy Samsung, ale żadna nie odważyła się dotychczas na wprowadzenie takiego sprzętu na rynek.

Microsoft musi bardzo się postarać, jeśli planuje powrót na coraz trudniejszy rynek smartfonów. Składane urządzenie będące jednocześnie tabletem i smartfonem mogłoby wypełnić pewną lukę na rynku, co daje duże szanse na odniesienie sukcesu, szczególnie, że idea tabletu Surface przyjęła się bardzo dobrze.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Rincewind
Rincewind
18 stycznia 2017, 09:36
Naoglądali się westworld. Sam fakt, że opatentowali nie znaczy jeszcze, że go zrobią.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto