A A A

Mikrokamera samochodowa z optyką Sony

22 kwietnia 2018, 10:00
Katowicka firma NavRoad zaprezentowała rejestrator samochodowy wyposażony w optykę Sony. Układ został wyposażony w 6-warstwową szklaną soczewkę, która gwarantuje szerokie kąty widzenia na poziomie 155 stopni.
Mikrokamera samochodowa z optyką Sony

Optyka Sony wspomagana jest przez wydajny procesor AIT8328, który pozwala na rejestrację obrazu w rozdzielczości Full HD (bez interpolacji). Co ważne, nagrania zapisywane są w formacie H.264, znanym chociażby z płyt Blu-Ray czy popularnych serwisów VOD. Dzięki temu zoptymalizowano wielkość zapisywanych na karcie nagrań, a tym samym zwiększono wydajność pamięci Flash.

Obiektyw NavRoad myCAM HD cube charakteryzujey się wysoką jasnością (f=1.8), co w połączeniu z bardzo czułym sensorem SONY pozwala na rejestrowanie znacznie większej liczby detali - nawet przy słabym oświetleniu. Tym samym cube gwarantuje wyraźnie lepszą jakość obrazu i odwzorowanie kolorów niż jakakolwiek inna kamera samochodowa w cenie do 200zł.

Dodatkowym atutem kamery cube jest 2. calowy wyświetlacz, który zajmuje niemal cały tył urządzenia. Dzięki temu szybko i wygodnie można wprowadzań zmiany do ustawień urządzenia, przeglądać zapisany materiał czy też aktualizować oprogramowanie. W obudowie znajdziemy również czuły mikrofon, który rejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu. Istnieje jednak możliwość wyłączenia tej funkcji i nagrywania wyłącznie obrazu.

Materiał może być rejestrowany na karcie pamięci o pojemności do 64GB. Pozwala to na zgromadzenie nawet kilkunastu godzin nagrań. W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym. Dzięki wbudowanemu g-sensorowi w przypadku wykrycia przez urządzenie kolizji zarejestrowany obraz będzie automatycznie chroniony przed nadpisaniem. Istnieje również możliwość ręcznego zabezpieczenia wybranego przez nas nagrania.

NavRoad myCAM HD cube wyposażony został w ładowarkę, która pozwala na używanie kamery zarówno w autach osobowych (12V), jak i w samochodach ciężarowych (24V).

Sugerowana cena detaliczna: 199zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Zestaw słuchawkowy dla streamerów
23 września 2018
Firma Razer poinformowała, że na rynek trafia Razer Ifrit – zestaw słuchawkowy o minimalistycznej budowie. Ifrit przeznaczony jest dla...Opaska Hykker SmartyFit 3 w Biedronce
22 września 2018
Mierzy kroki, monitoruje sen, liczy spalone kalorie - w najbliższy poniedziałek 24 września do oferty Biedronki trafi nowa generacja...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto