A A A

Milion iPhone'ów w 3 dni

23 czerwca 2009, 10:24
Tyle sztuk nowego modelu sprzedała firma Apple. Od premiery telefonu z jabłuszkiem minęły zaledwie trzy dni. Pierwszy raz model zaprezentowano 8 czerwca podczas konferencji WWDC 2009.
Milion iPhone'ów w 3 dni

iPhone 3GS sprzedawany jest z preinstalowanym systemem iPhone OS 3.0 (więcej o samym systemie oraz o możliwości jego aktualizacji piszemy w osobnym artykule na łamach naszego serwisu). Najnowszy system cieszy się także zainteresowaniem wśród posiadaczy starszych modeli iPhone'ów i iPodów Touch (ci ostatni muszą zapłacić 9,95 dol.).

Do tej pory z aktualizacji skorzystało już ponad 6 milionów użytkowników wspomnianych urządzeń. Steve Jobs, prezes i współzałożyciel firmy Apple Inc, oświadczył, że iPhone wraz z AppStore (ponad 50 tys. aplikacji) jest silny jak nigdy dotąd.

Źródło: CNET


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto