A A A

Mini kolumna c MUVO mini

29 stycznia 2016, 13:30
Marka Creative zaprezentowała niewielki, bezprzewodowy głośnik, który zgodnie ze standardem IP661 jest wodoodporny.
Mini kolumna c MUVO mini

Producent zapewnia, że pomimo rozmiarów głośnik oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami. Wnętrze jest wypełnione dwoma mikroprzetwornikami pełnozakresowymi, co daje czyste i głośne odtwarzanie stereo. Z kolei ponadwymiarowy radiator pasywny umieszczony z przodu, daje głośne basy.

Bezproblemowo sparujemy go z urządzeniem, z uruchomioną usługą NFC. Można też połączyć urządzenie przez Bluetooth. Dodatkowo głośnik Creative MUVO mini posiada wbudowane wejście Aux 3,5 mm do podłączania innych analogowych urządzeń audio.

Urządzenie waży 210g, ma 19 cm długości i charakteryzuje się nienachalnym design'em, który idealnie komponuje się w każdym wnętrzu. Do wyboru otrzymujemy kilka kolorów, w tym czarny, niebieski, czerwony i biały. W głośnik jest wbudowany także mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów.

Cena : 189PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Zmarł twórca „kopiuj-wklej"
20 lutego 2020
Larry Tesler, programista, który cały skomputeryzowany świat uratował przed koniecznością żmudnego przepisywania tekstów, odszedł w wieku...


HTC i kosmiczne gogle VR
20 lutego 2020
Koncern proponuje kilka modeli Vive Cosmos oraz abonament z grami i aplikacjami VR.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto