A A A

Miniaturowe, kolorowe pamięci USB od Sony

15 lutego 2011, 09:04
Miniaturowe, kolorowe pamięci USB od Sony

Firma Sony powiększyła swoją ofertę pamięci USB MICROVAULT o nową serię MICROVAULT STYLE, którą tworzą kolorowe modele klasy podstawowej – tak małe, że można je schować w portfelu.

Dostępne w wersjach o pojemności 4, 8 i 16 GB pamięci MICROVAULT STYLE doskonale nadają się do przechowywania dokumentów, muzyki i zdjęć. Nabywcy będą mogli wybierać między kolorem białym oraz limitowanymi odmianami w kolorze różowym i żółtozielonym.

Pamięć MICROVAULT STYLE ma wielkość kostki cukru, 4,6 mm grubości i 4 g wagi. Dzięki umieszczonej u góry jasnej, żółtozielonej diodzie LED z łatwością można sprawdzić, czy trwa przesyłanie danych.

= Nowe pamięci mają też otwór na pasek, pozwalający na ich przypinanie do kluczy, telefonu lub odtwarzacza MP3 (paska producent niestety nie dołącza). Dzięki konstrukcji „bez kapturka”, pamięć wsuwa się bezpośrednio do portu USB komputera, co zapewnia natychmiastową transmisję danych.

Podłączoną do komputera stacjonarnego pamięć MICROVAULT STYLE bez kłopotu można odróżnić od innych urządzeń, bowiem system szybkiej identyfikacji napędu przypisze jej niepowtarzalną nazwę.

MICROVAULT STYLE to nie tylko pamięć USB, lecz również kompleksowe rozwiązanie do przechowywania danych, na które składa się bezpłatne oprogramowanie do pobrania.

Zarejestrowani użytkownicy pamięci MICROVAULT STYLE mogą pobrać program File Rescue, służący do odzyskiwania przypadkowo uszkodzonych lub skasowanych plików. Wynosząca 90% skuteczność odzyskiwania czyni z niego niezastąpione narzędzie, ułatwiające odzyskiwanie cennych danych ze zdjęć JPEG, filmów MPEG i AVCHD oraz plików muzycznych MP3.

Przywilejem zarejestrowanych użytkowników jest także możliwość pobrania programu x-Pict Story, który ułatwia tworzenie niezapomnianych pokazów slajdów. Ten łatwy w użyciu pakiet łączy ulubione fotografie, muzykę i piękne efekty wizualne w profesjonalnie wyglądające pokazy. Integracja z oprogramowaniem Sony Picture Motion Browser umożliwia szybkie i łatwe przesyłanie pokazów slajdów do serwisów społecznościowych, takich jak YouTube.

Miniaturowe, kolorowe pamięci USB Sony z nowej serii MICROVAULT STYLE są dostępne od lutego 2011 r.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto