A A A

Mistrzostwa Polski RTS 2007

8 sierpnia 2007, 12:57
Mistrzostwa Polski RTS 2007

Ruszyły Mistrzostwa Polski RTS 2007 organizowane przez serwis netwars.pl oraz Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych (PJWSTK). Wraz ze startem mistrzostw została uaktywniona oficjalna strona Mistrzostw Polski RTS 2007 oraz zapisy do pierwszych dwóch turniejów: Warcraft III 1 na 1 oraz Starcraft 1 na 1. Wkrótce ruszają zapisy do kolejnych rozgrywek. Eliminacje online pozwolą każdemu sprawdzić się w walce z przeciwnikiem, a najlepszym dadzą szansę na wyjazd na finały w Warszawie.

Turnieje główne:

  1. Warcraft III 1 na 1
  2. Starcraft 1 na 1
  3. Starcraft 2 na 2
  4. Warhammer 40 000 Dawn of War (OPEN)


Turnieje towarzyszące:

  1. Finał Pucharu Klanów (Starcraft)
  2. Finał Pucharu Klanów (Warcraft III)
  3. Turniej Defense of the Ancients

Zapisy do pierwszej tury rozgrywek 1 na 1 w Warcraft III oraz Starcraft są już otwarte. Przez najbliższe dwa weekendy zawodnicy będą uczestniczyć w kwalifikacjach, których celem będzie wyłonienie pierwszych finalistów. Pozostali zawodnicy będą mieli okazje spróbować sił w drugiej turze kwalifikacji, która odbędzie się na początku września. W dniu 7 sierpnia ruszają zapisy do kolejnych rozgrywek: Starcraft 2 na 2, Turnieju Defense of the Ancients oraz Pucharu Klanów w Warcraft III i Starcraft. Mnogość rozgrywek pozwoli każdemu wybrać to, co interesuje go najbardziej. Na graczy czeka także turniej 1 na 1 w grę Warhammer 40 000 Dawn of War. Zapisy oraz rozgrywki odbędą się w całości podczas finału w Warszawie.

Finał Mistrzostw odbędzie się 15-16.09.2007 r. w Warszawie w siedzibie PJWSTK. Na widzów i zawodników czeka sporo atrakcji, rąbka tajemnicy uchylimy już niebawem. Obecnie niewątpliwie najważniejszą będzie możliwość śledzenia zmagań najlepszych graczy w dwóch aulach, gry na żywo komentowane będą przez najlepszych redaktorów i zawodników. Na wszystkich czekają szybkie i nie do końca poważne konkursy, w których jednak, jak zawsze, przyda się zręczność, umiejętność planowania i właściwej oceny sytuacji. Lokalizacja finału zobowiązuje, przewidujemy więc panel dyskusyjny, który powinien zainteresować każdego prawdziwego fana gier strategicznych, a sceptykom udowodnić, że gry to naprawdę poważna sprawa.

Zapisy oraz więcej informacji na stronie mistrzostw: mp2007.netwars.pl

Źródło: Benchmark.pl


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto