A A A

Mobilking zmienił właściciela

20 maja 2009, 12:45
Penta Investments - dotychczasowy właściciel wirtualnego operatora komórkowego - podjął decyzję o sprzedaży Mobilkinga polskiej spółce telekomunikacyjnej MoCoHub Technology.
Mobilking zmienił właściciela

Transakcja sprzedaży została już dokonana, strony nie podały do wiadomości publicznej wartości transakcji i pozostanie ona utajniona.

Oficjalną przyczyną rezygnacji Penta Investments z Mobilkinga jest – zgodnie ze słowami Martina Danko, rzecznika prasowego firmy – poszukiwanie innych, znacznie korzystniejszych możliwości ulokowania kapitału. Jednocześnie zapewniono, że zmiana własnościowa nie spowoduje żadnych zakłóceń w działalności Mobilkinga.

Nowy właściciel zobowiązał się rozwijać usługi telekomunikacyjne dla aktualnych i przyszłych klientów Mobilkinga. Również rzeczywista infrastruktura stojąca za wirtualnym operatorem pozostanie ta sama – Mobilking w dalszym ciągu będzie korzystał z sieci Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto