A A A

Mobilna drukarka od Fujifilm

28 czerwca 2016, 10:00
W 2014 roku firma Fujifilm wprowadziła pierwszą smartfonową drukarkę instax SHARE SP-1. Teraz przyszedł czas na następcę tego modelu - SHARE SP-2.
Mobilna drukarka od Fujifilm

Na lepszą rozdzielczość zdjęć wpłynął nowy sposób naświetlania filmu światłoczułego, a czas drukowania został skrócony dzięki połączeniu procesu ekspozycji i wysuwania filmu. Między przesłaniem zdjęcia za pomocą aplikacji do drukarki a jego wydrukiem mija tylko 10 sekund.

Ponadto, do darmowej aplikacji "instax SHARE" dodane zostały nowe filtry i szablony. W drukarce SP-2 będzie można dostosować do własnych upodobań jasność, kontrast i nasycenie zdjęcia. Dzięki szablonowi "Collage" użytkownik połączy dwa lub więcej zdjęć w jedno formatu instax mini, a dzięki szablonowi "Split" jedno zdjęcie podzieli na dwa. Drukarka dostępna będzie w dwóch kolorach: srebrnym i złotym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto