A A A

Modecom FreeNet MC-3GHS21

24 maja 2013, 13:18
Modecom FreeNet  MC-3GHS21

Firma Modecom wprowadza na rynek pierwszy w ofercie modem 3G.Zapewnia on bezprzewodowy dostęp do Internetu, wszędzie tam, gdzie użytkownik znajdzie się z zasięgu sieci swojego operatora telefonii komórkowej.

Urządzenie pobiera dane z prędkością do 7,2 Mbs. Z kolei prędkość wysyłania danych w wartościach maksymalnych wynosi aż 5,76 Mbs. Powyższe wartości transferu, umożliwiają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom korzystanie z sieciowych zasobów, zarówno podczas przeglądania stron internetowych, oglądanie telewizji internetowej, czy ściągania dużych objętościowo plików. Modem wspiera również standardy 2G GMS, czyli połączony z tabletem lub komputem umożliwia prowadzenie rozmów oraz wysyłanie wiadomości SMS.

Modem FreeNet MC-3GHS21 wyposażony jest w moduł obsługujący częstotliwość w paśmie 900 MHz, dzięki czemu może współpracować m.in. z siecią Aero2, oferującą bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Modem dodatkowo wyposażono w czytnik kart pamięci micro SD z obsługą do 32 GB.

Wraz z modemem użytkownik otrzyma wygodne w użyciu oprogramowanie, które umożliwia jego błyskawiczną konfigurację z laptopem. Z kolei, wgrane bezpośrednio do pamięci urządzenia sterowniki, instalują się automatycznie wraz z oprogramowaniem, co w znacznym stopniu skraca proces konfiguracyjny urządzenia. Urządzenie jest kompatybilne z systemem operacyjnym Android, dzięki czemu współpracuje z tabletami multimedialnymi Modecom.

Sugerowana cena brutto urządzenia została ustalona na 129 PLN, a okres ochrony gwarancyjnej ma trwać 24 miesiące.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto