A A A

Modecom FreeWAY TAB 7.0

25 kwietnia 2012, 09:24
Modecom FreeWAY TAB 7.0

Firma Modecom wprowadza do swojej oferty tablet multimedialny i nawigację GPS w jednym – model FreeWAY TAB 7.0.

Urządzenie zostało wyposażone w procesor ALLWINNER A10 1 GHz oraz pracuje w oparciu o stabilny system operacyjny Google Android 2.3 z dostępem do platformy multimedialnej Android Market. Jak podaje producent już wkrótce pojawi się możliwość aktualizacji systemu do wersji 4.0 ICS.

Wbudowany w urządzenie akcelerator grafiki 3D pozwala na czerpanie przyjemności z gier opartych na grafice trójwymiarowej. Z kolei umiejscowione w bocznej części złącze HDMI umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzenia do telewizora HD, tym samym czyniąc z niego przenośny odtwarzacz filmów. Na uwag zasługuje także 5- punktowy ekran oraz wbudowana pamięć flash o pojemności 8GB.

FreeWAY TAB 7.0 wyróżnia się dodatkowo cienką szklana powłoką pokrywającą ekran. Producent zapewnia, że zastosowanie tego typu powierzchni pozytywnie wpłynęło na komfort użytkowania sprzętu gdzie nawet delikatne muśnięcie powoduje natychmiastową reakcję urządzenia.

W zastawie wraz z urządzeniem klient otrzyma uchwyt samochodowy, ładowarkę sieciową oraz ładowarkę samochodową.

Produkt będzie dostępny w sprzedaży od maja 2012 r. Sugerowana cena Modecom FreeWAY TAB 7.0 wyniesie 599zł.


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto