A A A

Modecom MC-BTTS1 - głośnik i podstawka pod tablet w jednym

7 sierpnia 2013, 12:25
Modecom MC-BTTS1 - głośnik i podstawka pod tablet w jednym

Firma Modecom uzupełnia grupę produktową akcesoriów do tabletów multimedialnych. Tym razem do sklepów trafi Modecom MC-BTTS1, czyli produkt który spełnia dwie przydatne podczas pracy z urządzeniem mobilnym funkcje: głośnika oraz podstawki.

Urządzenie, pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku bezpośrednio z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth, takich jak tablety, smartfony lub odtwarzacze plików mp3.

Niepozornie wyglądająca, prostokątna konstrukcja MC-BTTS1 skrywa dwa głośniki o mocy 3W każdy, z których wydobywa się wysokiej jakości oraz czysty dźwięk z klarownym i mocnym basem, który zapewnia wykorzystana w ich konstrukcji membrana typu pasywnego. MC-BTTS1 wyposażono ponadto w baterię typu litowo-jonowego o pojemności 1050 mAh, która pozwala na długie korzystanie z urządzenia, bez potrzeby częstego ładowania. Tę ostatnią cechą docenią zwłaszcza Ci użytkownicy urządzenia, którzy będą z niego korzystać w plenerze, w trakcie wakacyjnych wyjazdów lub weekendowych wypadów za miasto.

Ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na szersze zastosowanie zaprezentowanego produktu, jest umieszczona w jego przedniej części podstawka na tablet lub smartfon. Umożliwia to wygodne korzystanie z tabletu, zwłaszcza podczas takich czynności jak oglądanie filmów, czy prowadzenie rozmów wideo z przyjaciółmi. Innymi słowy, podstawka i głośnik w jednym wraz z tabletem lub smartfonem tworzą bezprzewodowy oraz mobilny zestaw kina domowego.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto