A A A

Modecom MC-TPK1 - mobilna klawiatura z panelem dotykowym

3 lipca 2016, 10:00
Firma Modecom wprowadziła do oferty mobilną klawiaturę model MC-TPK1 z wbudowanym panelem dotykowym. Produkt przeznaczony jest do użycia z szeroką gamą urządzeń, począwszy od komputerów stacjonarnych, na telewizorach z funkcją smart skończywszy.
Modecom MC-TPK1  - mobilna klawiatura z panelem dotykowym

Klawiatura łączy się z urządzeniami bezprzewodowo za pomocą technologii radiowej. Taki rodzaj komunikacji zapewnia stabilne połączenie oraz długi, sięgający nawet siedmiu metrów zasięg.

Jedną z kluczowych cech urządzenia jest wbudowany z prawej strony, dużych rozmiarów (93.2mm x 80.4 mm) panel dotykowy z funkcją multi-touch. Dzięki niemu przesuwanie, przeciąganie, powiększanie bądź po prostu klikanie jest bardzo przyjemne i komfortowe dla użytkowników.

Klawiatura wyposażona jest łącznie w 80 klawiszy, w tym 12 funkcyjnych, które mogą być wykorzystywane m.in. do obsługi funkcji specjalnych. W konstrukcji klawiszy wykorzystano mechanizm typu nożycowego. Ten powszechnie wykorzystywany w konstrukcjach laptopów system osadzania klawiszy charakteryzuje się długą żywotnością, a także zapewnia przyjemne wrażenia z pisania. Z tego powodu polecany jest zwłaszcza tym osobom, które cenią sobie cichą i przyjemną pracę klawiszy.

Modecom MC-TPK1 prócz walorów praktycznych może pochwalić się również ciekawym, nowoczesnym i minimalistycznym wzornictwem. Jej obudowę wykonano z wysokiej jakości aluminium.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto