A A A

Modecom MC-WR11SE szerokopasmowy router dla domu i biura

23 października 2013, 13:08
Modecom MC-WR11SE  szerokopasmowy router dla domu i biura

Modecom poszerza swoją ofertę o najnowszy model szerokopasmowego, bezprzewodowego routera MC-WR11SE. Urządzenie przeznaczone jest do użycia w gospodarstwach domowych oraz w małych lub średnich przedsiębiorstwach.

MC-WR11SE to najnowsza propozycja bezprzewodowego, szerokopasmowego routera skierowana zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i pracowników średnich i małych firm. To cechujące się łatwą obsługą i konfiguracją urządzenie pozwala w łatwy sposób stworzyć stabilną, szybką oraz bezpieczną sieć. Dzięki zastosowanym w jego konstrukcji wysokiej klasy komponentom, router przekazuje mocny sygnał, który można współdzielić między wiele urządzeń wyposażonych w moduł Wi-Fi, takich jak: laptopy, tablety, smartfony, czy drukarki sieciowe. Dodatkowo dołączona do routera, odkręcana antena o częstotliwości 3dBi, zapewnia dobry sygnał, nawet w miejscach od niego oddalonych oraz podczas wykonywania najbardziej obciążających sieć czynności, takich jak granie w gry on-line, ściąganie lub wysyłanie dużych pakietów danych.

Router MC-WR11SE to urządzenie wyposażone w szereg komponentów, które zabezpieczają stworzoną za jego pośrednictwem sieć. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowana zapora firewall, zapewniająca maksymalny poziom bezpieczeństwa dla przesyłanych za jego pomocą pakietów danych. Dodatkowo zapora chroni także podłączone do sieci urządzenia przez potencjalnym atakiem hackerów.

Router Modecom został wyposażony ponadto w funkcję QoS (Quality of Service) dzięki której użytkownik może dowolnie zarządzać strumieniem danych. W praktyce oznacza to zwiększenie efektywności najbardziej obciążających sieć aplikacji poprzez nadanie im priorytetów.

Router może być wykorzystany również do wzmocnienia sygnału sieciowego w istniejącej już sieci (tzw. repeater sieciowy w funkcji WDS).

Sugerowana cena Modecom MC-WR11SE – 69 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto