A A A

Modecom prezentuje obudowę Oberon

20 lutego 2017, 13:30
Firma Modecom – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty kolejne obudowy komputerowe. Urządzenia zostały nazwane od księżyców Układu Słonecznego.
Modecom prezentuje obudowę Oberon

Nie inaczej jest z dwiema bliźniaczymi obudowami Oberon, nazwanymi od księżyca Urana. Surowy design sprawia, że obudowy wyglądają intrygująco. Są bliźniacze, ale stanowią zupełne przeciwieństwa. Jedna jest w kolorze czarnym, a druga w mglistej bieli.

Producent zapewnia, ze możliwości aranżacyjne w tych konstrukcjach midi są ogromne. Do tego rozwiązanie beznarzędziowe sprawia, że montaż komponentów jest dziecinnie prosty. A zamontować można w nich aż trzy dyski SSD 2.5" i dwa HDD 3.5". Oberon posiada jeden wentylator. Użytkownik może jednak rozbudować system chłodzenia o cztery dodatkowe, a w razie potrzeby, również zamontować system chłodzenia cieczą. Czystość wewnątrz obudowy zapewnią dwa filtry: jeden pod zasilaczem, a drugi na panelu górnym. Obudowa została wyposażona w specjalny tunel na zasilacz. Dla wygody użytkownika na górze panelu frontowego zostały umiejscowione wszelkie niezbędne porty: 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 oraz wejście HD Audio.

Sugerowana cena detaliczna obudowy: 169,99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto