A A A

Modem internetowy GSM USB 3,5G marki Omega

22 sierpnia 2011, 08:40
Modem internetowy GSM USB 3,5G marki Omega

Firma Platinet wprowadziła do oferty modem GSM USB oferujący przesyłanie danych w standardzie HSDPA z prędkością do 7,2Mbit/s.

Dzięki obsłudze wielu częstotliwości: 2100MHz (HSDPA/UMTS) oraz 900/1800MHz (EDGE/GPRS/GSM), nawet w miejscach o słabszym zasięgu szybkiego internetu HSDPA/UMTS 3G, zapewnia dostęp do sieci przy użyciu wolniejszych protokołów.

Modem zawiera w swej wewnętrznej pamięci niezbędne sterowniki, które są automatycznie instalowane przy pierwszym podłączeniu. Po włożeniu dodatkowej karty microSD - do 4GB włącznie, urządzenie może być wykorzystywane jako pendrive.

GSM USB 3,5G jest w pełni kompatybilny z systemami Windows XP/Vista, 7, Mac OS oraz Android, dzięki czemu może służyć do łatwiej rozbudowy wszystkich tabletów z portem USB opartych o funkcję modemu 3G. Dodatkowo urządzenie umożliwia obsługę starszych standardów przesyłania danych przez sieć GSM: UMTS, GPRS, EDGE.

Wbudowane oprogramowanie zawiera garść użytecznych funkcji: obsługę SMS, książkę adresową, automatyczne ustawianie APN, testowanie jakości zasięgu oraz pełne statystyki przesyłania danych.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto