A A A

Monitor PHILIPS 241S4LCB

30 stycznia 2012, 13:26
Monitor PHILIPS 241S4LCB

Na polskim rynku pojawił się 24-calowy monitor PHILIPS 241S4LCB z biurowej serii S, szczególnie dedykowany małym przedsiębiorcom.

Podświetlony białymi LED-ami ekran monitora PHILIPS 241S4LCB wyświetla obraz o rozdzielczości 1920×1080 i maksymalnej jasności 250 cd/m2. Typowy współczynnik kontrastu wynosi 1000:1, wartość dynamiczna SmartContrast to 20 000 000:1, a czas reakcji matrycy równy jest 5 ms.

Opracowana przez PHILIPS technologia TrueVision zapewnia fabryczne dostrojenie monitora do wymogów 4-krotnie bardziej rygorystycznych niż przestrzeń barwowa sRGB systemu Windows, co ma gwarantować żywe kolory i wysoką jakość obrazu.

Funkcja SmartImage daje użytkownikowi możliwość ustawienia jednego z 6 trybów: Biuro, Zdjęcia, Filmy, Gry, Ekonomiczny lub Wyłączony z predefiniowanymi ustawieniami kontrastu, nasycenia kolorów i ostrości. Po aktywowaniu funkcji SmartPower dynamicznie analizowana jest treść obrazu oraz dostosowywana jasność i kontrast, co pozwala na redukcję zużycia energii aż o 50%. Do samodzielnego ustawiania parametrów obrazu służy oprogramowanie SmartControl.

Podstawa SmartErgoBase pozwala na indywidualne dopasowanie monitora dzięki dużym możliwościom regulacji: podnoszenia o 10 cm, obracania o 90 stopni (PIVOT), odchylania o 65 stopni w prawo lub lewo oraz o 5 i 20 stopni - odpowiednio - w przód lub w tył. Dodatkowo dzięki wejściom VGA oraz DVI-D (z cyfrowym HDCP) istnieje możliwość podłączenia do monitora dwóch różnych źródeł sygnału. Sam monitor waży 6,3 kg przy wymiarach 565×403×227 mm (z podstawą).

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 241S4LCB wynosi 940 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto