A A A

Monitor dla graczy Predator X38

1 czerwca 2020, 14:10
Predator X38 to monitor gamingowy marki Acer. W Polsce będzie sprzedawany od 24 czerwca br.
Monitor dla graczy Predator X38

Sprzęt dla graczy

Monitor Predator X38 marki Acer został zaprojektowany specjalnie dla graczy. Jego 37,5-calowy wyświetlacz UW4K/WQHD+ (3840×1600) wyposażono w panel 2300R. Monitor obsługuje standard NVIDIA G-SYNC, co ma gwarantować płynność rozgrywki. Certyfikat VESA DisplayHDR 400 świadczy natomiast o wysokiej jakości, zakresie kolorów, jasności i kontraście.

Predator X38 ma zapewniać wrażenia bardzo realistycznej kolorystyki w grach dzięki odwzorowaniu barw z dokładnością na poziomie Delta E < 1 i pokryciu 98% przestrzeni kolorów DCI-P3. Częstotliwość odświeżania 175 Hz i czas reakcji 1 ms mają się sprawdzać nawet w przypadku bardzo wymagających gier zręcznościowych.

 

Monitor Acer Predator

Ergonomia zabawy

Monitor został wyposażony w ergonomiczny stojak, który można regulować. Nachylenie wyświetlacza można zmieniać w zakresie od -5 do 35 stopni, obrót o +/- 30 stopni, a wysokość w zakresie 13 cm.

Złącza HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2 umożliwiają łączenie Predatora X38 z wieloma różnymi systemami, a cztery porty USB 3.0 mają zapewniać komunikację z urządzeniami peryferyjnymi. Konstrukcja jest także wyposażona w dwa głośniki o mocy 7 W, które dają 14-watowy dźwięk wysokiej jakości.

Sugerowana cena urządzenia to 10 000 zł.

fot. Acer


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto