A A A

Monitor graficzny BenQ PD3220U

26 sierpnia 2019, 14:10
Monitor BenQ PD3220U to propozycja kierowana do zawodowych grafików.
Monitor graficzny BenQ PD3220U

Rozpoczęła się sprzedaż monitora BenQ Pro Designer PD3220U z matrycą IPS (in-Plane Switching) o przekątnej 31,5 cala, rozdzielczości 4K, jasności 300 nitów i kontraście 1000:1. Wyświetlany obraz jest w 100% zgodny z paletą sRGB i w 95% z DCI-P3.

W urządzeniu zastosowano mechanizm Eye-Care zmniejszający zmęczenia oczu podczas pracy, którego działanie polega na usuwaniu z widma najbardziej szkodliwych, niebiesko-fioletowych składowych światła emitowanego przez ekran. Podczas pracy użytkownik może skorzystać z trzech zdefiniowanych trybów:

  • CAD/CAM,
  • animacja,
  • ciemnia.

Na spodzie znajdziemy przełącznik Hotkey Puck G2 z pięcioma klawiszami i pokrętłem ułatwiającymi szybką zmianę trybu pracy. Funkcja DualView umożliwia podział ekranu na dwa niezależne okna, a Keyboard Video Mouse podłączenie do urządzenia dwóch komputerów i sterowanie nimi za pomocą jednej klawiatury i myszy.

BenQ PD3220U ma dwa gniazda USB-C z obsługą Thunderbold 3, 2x HDMI, 1x DisplayPort i 1x mini-jack. Zakres regulacji to pochylenie o 5° w dół lub 20° w górę oraz po 20° na boki. Zakres regulacji wysokości to 150 mm. Wyświetlacz może też pracować w pozycji pionowej. Monitor kosztuje  5150 zł – producent udziela 3 lata gwarancji z możliwością naprawy w trybie door-to-door.

fot. BenQ


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto