A A A

Monitor z tunerem TV

28 maja 2010, 16:10
Monitor z tunerem TV
LG Electronics wprowadza na polski rynek serię monitorów LED z tunerem TV oznaczoną symbolem M80. Model M80DF jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na świecie.

Monitor LG M80 jest wyposażony we wbudowany głośnik basowy, dzięki czemu może on służyć również jako samodzielny telewizor - bez potrzeby podłączania go do komputera. Sprzęt został wyposażony w głośnik basowy. Ponadto monitory LG M80 posiadają wbudowany tuner DTV (DVB-T, DVB-C, MPEG4), co umożliwia oglądanie produkcji telewizyjnych również w jakości Full HD. Współczynnik kontrastu (5 000 000:1) zapewnia bardzo wyraźny obraz. Modele z serii M80 doskonale nadają się zarówno do oglądania telewizji, czerpania przyjemności z gier komputerowych czy filmów na płytach Blu-Ray. Jednocześnie do monitorów można łatwo podłączyć inne urządzenia cyfrowe, np. kamerę, dysk przenośny czy aparat fotograficzny.

Wszystkie monitory z serii M80 mają wąską ramkę i głębokość 16,5 mm. Model M80DB szczególnie zwraca na siebie uwagę, ponieważ jego wyjątkowa konstrukcja została wyposażona w kulistą podstawę monitora.

Do produkcji użyto materiałów ograniczających zanieczyszczenie środowiska, monitory te są wolne od rtęci i substancji halogenowych. Ponadto są one wyposażone w funkcję oszczędzania energii, dzięki której są to jedne z najbardziej energooszczędnych konstrukcji na rynku.

Monitory z serii M80 będą dostępne w Polsce już z początkiem czerwca w cenie:

  • 20" - 1049 zł brutto
  • 21,5" - 1199 zł brutto
  • 23" - 1349 zł brutto
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto