A A A

Monitory Acer Business teraz z podświetleniem LED

15 marca 2011, 13:58
Monitory Acer Business teraz z podświetleniem LED

Firma Acer wzbogaciła serię monitorów profesjonalnych o dwa nowe modele B243HLC i B273HL, które są wyposażone w panel o szerokim kącie widzenia oraz podświetlenie LED.

W nowych monitorach zastosowano panel o kącie widzenia 178 stopni. Dzięki temu, więcej użytkowników może jednocześnie z różnych miejsc obserwować czytelne informacje na ekranie.

Oprócz panela o szerokim kącie widzenia, nowe modele monitorów są wyposażone w regulację wysokości, obrotu oraz nachylenia, dzięki czemu użytkownik może łatwo ustawić ekran w optymalnym położeniu. Ekran można odchylać w zakresie od 15 stopni w górę do 5 stopni oraz obracać po 35 stopni w prawo i w lewo. Ponadto, zakres regulacji wysokości wynosi 110 mm, a wybrane modele są też wyposażone w funkcję obracania ekranu o 90 stopni w pionie. Monitory LCD z serii Business można więc zawsze ustawić w wygodnej pozycji, gwarantującej pełny komfort oraz maksymalną produktywność.

Monitory z serii Business wyróżniają się dużymi wartościami dynamicznego współczynnika kontrastu, nawet 100 000 000:1 w modelach B243HLC i B273HL, który jest optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management.

Monitory z serii Business można łatwo podłączać do różnorodnych urządzeń, ponieważ są wyposażone w pełny zestaw wejść: VGA, DVI z obsługą protokołu HDCP pozwalający na wyświetlanie materiałów zabezpieczonych przed kopiowaniem, a w modelu B273HL również interfejs HDMI umożliwiający przesyłanie nieskompresowanych danych audio i wideo.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


TMTG ma szefa
9 grudnia 2021
Kongresman Devin G. Nunes, członek komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów, będzie zarządzać firmą Trump Media & Technology Group (TMTG).

Samolot napędzany wodorem
9 grudnia 2021
Opracowano koncepcję samolotu średniej wielkości, którego wodorowe silniki pozwolą pokonać duże dystanse bez lądowania.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto