A A A

Monitory Fujitsu zwiększają walory ergonomiczne stanowisk komputerowych

21 stycznia 2013, 13:23
Monitory Fujitsu zwiększają walory ergonomiczne stanowisk komputerowych

Firma Fujitsu zaprezentowała nową generację monitorów, które zwiększają walory ergonomiczne stanowisk komputerowych i zapewniają większy komfort pracy.

Jak zapewnia producent - w porównaniu z poprzednimi modelami nowe monitory Fujitsu charakteryzują się większą jasnością i łatwością regulacji, a przy tym pobierają o 60% mniej mocy. Nowa seria monitorów LED firmy Fujitsu oferuje najszerszą gamę opcji dla firm — wielkość od poręcznych 22 cali po duży ekran 27-calowy, z łatwą regulacją ustawienia w pionie i w poziomie, co zapewnia dobre własności ergonomiczne.

Nowa seria monitorów Fujitsu obejmuje trzy modele — przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych P Line, elegancki X Line i uniwersalny B Line. Model klasy najwyższej, monitor LED Fujitsu P Line P27T-7, to jeden z pierwszych w branży 27-calowych wyświetlaczy Quad High-Definition (QHD) zgodnych z rygorystycznymi wymaganiami normy ENERGY STAR 6.0 dotyczącymi oszczędności energii, który przy tym zapewnia duży komfort pracy.

Nowa generacja monitorów Fujitsu uwzględnia także narastającą tendencję do mobilności w przedsiębiorstwach — model Fujitsu X Line X23T-1 obsługuje technologię MHL (Multi High Definition Link). Właściciele smartfonów mogą ich używać jako minikomputerów PC, podłączając je do pełnowymiarowego monitora przez złącze MHL oraz wykorzystując klawiaturę i mysz z interfejsem Bluetooth. Duży ekran jest wygodniejszy do pracy z dokumentami Office w podróży, a ponadto akumulator smartfonu jest ładowany z monitora przez kabel MHL.

Monitory Fujitsu nowej generacji są już dostępne w regionie kontynentalnej Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Indii (CEMEA&I).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto