A A A

Monitory Samsung C24FG70 w przedsprzedaży z grą „Battlefield 1”

23 listopada 2016, 14:30
23 listopada wystartowała przedsprzedaż monitorów C24FG70. Klienci, którzy zakupią sprzęt do 28 listopada otrzymają w prezencie grę „Battelfield 1”.
Monitory Samsung C24FG70 w przedsprzedaży z grą „Battlefield 1”

Łączący szybki czas reakcji (1ms) i technologię wyświetlania Quantum Dot zintegrowaną z panelem VA, monitor Samsung CFG70 może okazać się ciekawą propozycją sprzętową dla wymagających graczy. Został wyposażony w zaawansowaną technologię 4-kanałowego podświetlania obrazu, dzięki czemu rozmycia obrazu są redukowane do minimum. Różne tryby gry zostały zaprojektowane tak, aby gracze mogli w pełni zanurzyć się w rozgrywce.

Samsung CFG70 (w rozmiarach 24 i 27 cali) i CF791 (34 cale) to pierwsze zakrzywione monitory do gier w technologii kropek kwantowych, które wyświetlają żywe kolory w 125% przestrzeni barw sRGB, przy czym w ich konstrukcji zastosowano bezpieczne dla środowiska rozwiązania nie zawierające kadmu. Precyzyjne podświetlanie uwypukla szereg szczegółów gier zarówno w jasnych, jak i ciemnych ustawieniach. Najdrobniejsze detale stają się widoczne, co przekłada się na niespotykany wcześniej realizm obrazu.

Aby jeszcze bardziej uprościć zarządzanie grą, CFG70 zawiera łatwy w obsłudze interfejs Samsung Gaming UX OSD. Podczas gry można uzyskać dostęp do intuicyjnego ekranowego interfejsu użytkownika, na którym w jednym miejscu wyświetlić można wszystkie podstawowe ustawienia, od czasu reakcji po częstotliwość odświeżania. Gracze mogą również łatwo dostosować ustawienia za pomocą klawiszy skrótów umieszczonych w łatwo dostępnym miejscu na dolnej ramce.

23 listopada ruszyła przedsprzedaż 24-calowych monitorów Samusng C24FG70. Wszyscy klienci, którzy zakupią sprzęt w przedsprzedaży do 28 listopada otrzymają w prezencie egzemplarz gry „Battlefield 1". Monitory w przedsprzedaży są dostępne w sklepach Media Markt.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto