A A A

Monitory firmy Acer dla twórców

25 marca 2020, 15:50
Producent zapewnia, że dwa nowe modele spełnią oczekiwania profesjonalistów.
Monitory firmy Acer dla twórców

Seria monitorów CB2 Acera została uzupełniona o dwa nowe modele: CB342CKC i CB282K. Charakteryzują się rozdzielczością 4K połączoną z szerokim zakresem pokrycia kolorów.

Monitory z serii CB2 mają solidną podstawkę regulowaną zarówno w pionie, jak i w poziomie, można także skorzystać z montażu na zatrzaskach, aby przepiąć monitor i zamontować go na uchwycie zgodnym ze standardem VESA. Obudowa monitora jest bezramkowa.

Wierność barw została osiągnięta za pomocą panelu wykonanego w technologii IPS. Kąty widzenia w monitorach to 178 stopni. Oba modele mają wsparcie technologii HDR, możliwe jest także podzielenie ekranu na obszary robocze dzięki funkcji Acer Display Widget. Ponadto w monitorach zastosowano technologię Acer VisionCare obejmującą opcje Flickerless, BlueLightShield i ComfyView, które wpływają na zmniejszenie zmęczenia oczu.

Seria CB została też wyposażona w uniwersalny port USB 3.1 typu C pozwalający na podłączenie do monitora smartfona, tabletu bądź ultrabooka.

Oprócz profesjonalnej pracy twórczej monitory Acera znajdą zastosowanie także w obszarze gamingowym. Według producenta gracze docenią szeroki zakres pokrycia kolorów i dobry kontrast statyczny. Monitor CB342CKC charakteryzuje się też wysokim czasem reakcji, wynoszącym zaledwie 1 ms w trybie Visual Response Boost.

Ceny:

 

  • CB282K, dostępny w Polsce od kwietnia 2020 r. – od 1599 zł,
  • CB342CKC, dostępny w Polsce od maja 2020 r. – od 2299 zł.

 

fot. Acer

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto