A A A

Monitory firmy Acer dla twórców

25 marca 2020, 15:50
Producent zapewnia, że dwa nowe modele spełnią oczekiwania profesjonalistów.
Monitory firmy Acer dla twórców

Seria monitorów CB2 Acera została uzupełniona o dwa nowe modele: CB342CKC i CB282K. Charakteryzują się rozdzielczością 4K połączoną z szerokim zakresem pokrycia kolorów.

Monitory z serii CB2 mają solidną podstawkę regulowaną zarówno w pionie, jak i w poziomie, można także skorzystać z montażu na zatrzaskach, aby przepiąć monitor i zamontować go na uchwycie zgodnym ze standardem VESA. Obudowa monitora jest bezramkowa.

Wierność barw została osiągnięta za pomocą panelu wykonanego w technologii IPS. Kąty widzenia w monitorach to 178 stopni. Oba modele mają wsparcie technologii HDR, możliwe jest także podzielenie ekranu na obszary robocze dzięki funkcji Acer Display Widget. Ponadto w monitorach zastosowano technologię Acer VisionCare obejmującą opcje Flickerless, BlueLightShield i ComfyView, które wpływają na zmniejszenie zmęczenia oczu.

Seria CB została też wyposażona w uniwersalny port USB 3.1 typu C pozwalający na podłączenie do monitora smartfona, tabletu bądź ultrabooka.

Oprócz profesjonalnej pracy twórczej monitory Acera znajdą zastosowanie także w obszarze gamingowym. Według producenta gracze docenią szeroki zakres pokrycia kolorów i dobry kontrast statyczny. Monitor CB342CKC charakteryzuje się też wysokim czasem reakcji, wynoszącym zaledwie 1 ms w trybie Visual Response Boost.

Ceny:

 

  • CB282K, dostępny w Polsce od kwietnia 2020 r. – od 1599 zł,
  • CB342CKC, dostępny w Polsce od maja 2020 r. – od 2299 zł.

 

fot. Acer

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto