A A A

Motorola ATRIX już w Polsce

6 października 2011, 11:27
Motorola ATRIX już w Polsce

Motorola Mobility Polska ogłosiła polską premierę najnowszego smartfona Motorola ATRIX.

Telefon oparty na systemie Android 2.3 został wyposażony w 2-rdzeniowy procesor oraz 1GB pamięci RAM. Dzięki aplikacji Motorola Webtop, użytkownik ma możliwość umieszczenia telefonu w stacji dokującej Lapdock, bądź HD Multimedia Dock. Umożliwia to korzystanie z ulubionych aplikacji z Android Market na większym ekranie, otwierać wybrane strony w pełnoekranowym formacie przeglądarki, wysyłać wiadomości, odbierać e-maile, otwierać pliki oraz wykonywać rozmowy telefoniczne. Specjalne Centrum Rozrywki umożliwia przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki i filmów na telewizorach HD. Nawet jeśli wyjmiemy smartfon ze stacji dokującej w trakcie rozmowy, nie stracimy nawiązanego połączenia.

Klienci biznesowi posiadający konto Citrix dzięki aplikacji Webtop zyskują dostęp do zintegrowanej aplikacji Citrix Receiver, dającej bezpieczny i szybki dostęp do wirtualnych pulpitów m.in Windows, sieciowych i biurowych aplikacji przechowywanych na Citrix XenDesktop.

Motorola ATRIX będzie dostępna w Polsce od 10 października 2011 roku w sprzedaży detalicznej w cenie 1999 PLN. Szczegóły oferty dostępne na stronie producenta.

Najważniejsze cechy i specyfikacja telefonu Motorola ATRIX:

Motorola ATRIX działa w oparciu o system operacyjny Android 2.3 z odświeżonym intuicyjnym interfejsem; mocniejsza bateria i menadżer danych umożliwia łatwiejsze zarządzanie aplikacjami.

Dostęp do ponad 250 000 aplikacji i gier na Android Market.

2-rdzeniowy procesor do szybszego przeglądania stron internetowych, pracy z dokumentami oraz grania.

1GB pamięci RAM odpowiadający za wielofunkcyjność smartfona m.in.: możliwość otrzymywania i odpisywania na maile w trakcie oglądania filmu.

Wyświetlacz qHD o wysokiej rozdzielczości obrazu, obsługujący 24-bitowe kolory, ułatwiający korzystanie z telefonu zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Kamera do wideo rozmów oraz dodatkowa nagrywająca w jakości HD.

Wygodny czytnik linii papilarnych do bezpiecznego odblokowywania telefonu, zapewniający dodatkowe zabezpieczenie.

48GB pamięci: 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o 32GB dzięki karcie MicroSD2,4 i 5 GHz Wi-Fi 802.11n.

Mniej niż 11 mm grubości z ekstra pojemną 1930 mAh baterią, umożliwiającą dłuższe rozmów i dłuższy czas pracy.

Dwa mikrofony z systemem redukcji szumów po to, by twój głos był lepiej słyszalny nawet w głośnym otoczeniu.

Obsługa rejestracji obrazu HD i odtwarzanie większości standardów multimedialnych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto