A A A

Motorola FIRE XT

8 grudnia 2011, 10:36
Motorola FIRE XT

Smartfon Motorola FIRE XT, dostępny w Polsce już od 14 grudnia.

Smartfon został wyposażony w jasny ekran dotykowy o przekątnej 3.5 cala oraz dwa niezależne aparaty 5 megapikseli z auto fokusem i lampą błyskową. Zastosowanie aplikacji Qik Video Connect umożliwi tworzenie filmów, a także pokazywanie ich swoim przyjaciołom w czasie rzeczywistym. Qik oraz umieszczona na froncie kamera będą mogły również posłużyć do korzystania z chatów wideo.

Obudowę smartfonu pokryto ciemną powłoką tytanową. Urządzenie dodatkowo obsługuje wirtualna klawiaturę mającą umożliwić wygodne pisanie wiadomości SMS, e-maili, a także pozwalająca na szybki dostęp do najważniejszych serwisów społecznościowych. Urządzenie wyposażono także w interfejs Moto Switch, który przełącza ustawienia telefonu między trybem domowym a biznesowym.

Motorola FIRE XT została wyposażona w baterię o wysokiej żywotności, mającej pozwolić na 8 godzin ciągłych rozmów lub do 28 dni czuwania w trybie 3G1.

Motorola FIRE XT będzie dostępna w Polsce już 14 grudnia.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto