A A A

Motorola Moto Pulse – bezprzewodowy dźwięk

28 listopada 2016, 07:50
Firma Kontel zaprezentowała nowe akcesoria bezprzewodowe marki Motorola. Flagowym produktem są nauszne, słuchawki Moto Pulse, charakteryzujące się dobrym dźwiękiem i długim odtwarzaniem muzyki.
Motorola Moto Pulse – bezprzewodowy dźwięk

Jak zapewnia dystrybutor, słuchawki gwarantują nieskrępowane działanie do 20 m od źródła z którym są połączone. Parowanie następuje niezwykle sprawnie i przy pomocy funkcji Multipoint możemy je połączyć z wieloma różnymi urządzeniami pracującymi w standardzie Bluetooth. Hands Free umożliwia bezdotykową obsługę połączeń telefonicznych, co jest bardzo wygodne, gdy użytkownik trzyma smartfona w kieszeni lub torebce. Bardzo komfortowe jest też samo prowadzenie rozmowy, ponieważ mikrofon wyposażono w procesor DSP, który jest swoistym equalizerem audio wpływającym na poprawę jakości dźwięku. Muzyką możemy się cieszyć aż przez 18 godzin na jednym cyklu baterii.

Na uwagę zasługuje również przemyślana konstrukcja słuchawek. Przyciski funkcyjne rozlokowano na wygodnych nausznikach, które z kolei umieszczono na suwaku umożliwiającym dostosowanie ich położenia do kształtu głowy użytkownika. Za sprawne działanie wszystkich opcji multimedialnych odpowiada dedykowana aplikacja Motorola Connect.

Cena: 249 zł brutto


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto