A A A

Motorola Solutions przedstawia swój pierwszy tablet klasy korporacyjnej

11 października 2011, 11:54
Firma Motorola Solutions, dostawca produktów i usług komunikacyjnych dla klientów korporacyjnych i rządowych, zaprezentowała ET1, pierwszy tablet z nowej kategorii urządzeń klasy korporacyjnej.
Motorola Solutions przedstawia swój pierwszy tablet klasy korporacyjnej

Firma Motorola Solutions, dostawca produktów i usług komunikacyjnych dla klientów korporacyjnych i rządowych, zaprezentowała ET1, pierwszy tablet z nowej kategorii urządzeń klasy korporacyjnej, zaprojektowany pod kątem różnych rynków wertykalnych, w tym dla sektora handlu detalicznego.

ET1 oferuje komfort obsługi charakterystyczny dla rozwiązań konsumenckich, będąc jednocześnie urządzeniem klasy korporacyjnej, które obok zwiększonej wytrzymałości posiada opcjonalny skaner kodów kreskowych, czytnik kart magnetycznych, akumulatory wymieniane „na gorąco” oraz zabezpieczone oprogramowanie systemowe.

Dla użytkowników dostępne są również akcesoria do zastosowań profesjonalnych, takie jak bezpieczne, wielogniazdowe stacje ładujące. Tablet ET1, zaprojektowany z myślą o codziennym, intensywnym użytkowaniu, oferuje łączność Wi-Fi. Jest chroniony hasłem, więc może być łatwo współużytkowany i natychmiast przydzielany każdemu pracownikowi zgodnie ze zdefiniowanym poziomem odpowiedzialności i prawami dostępu.

Na podstawie informacji o logowaniu kierownicy mogą automatycznie kontrolować i monitorować użycie zaaprobowanych aplikacji i wpływać poprzez to na zwiększenie produktywności.

ET1 – KLUCZOWE FAKTY

• Pracownicy sklepów mogą łatwo i bezpiecznie uruchamiać różnorodne aplikacje opracowane przez partnerów i niezależnych producentów oprogramowania m.in.:

o Wspomaganie sprzedaży

o Mobilne punkty kasowe (mPOS)

o Elektroniczne konsole dla kierowników o Zarządzanie planogramami (graficznymi odwzorowaniami przestrzeni sprzedażowej)

o Lokalizacja towarów

• Tablet ET1, działający pod kontrolą specjalnie zabezpieczonej, korporacyjnej wersji systemu operacyjnego Android, zaprojektowano pod kątem całodobowego użytku przez wielu pracowników.

• Firmy wykorzystujące przygotowany przez Motorolę zbiór oprogramowania do tworzenia aplikacji – w tym RhoElements, nową platformę do tworzenia aplikacji HTML5 – mogą teraz szybko i efektywnie opracowywać aplikacje korporacyjne i wdrażać je zarówno w tradycyjnych urządzeniach Windows Embedded Handheld™ oraz urządzeniach Motoroli z systemem Android.

• ET1 posiada wytrzymały, 7-calowy ekran kolorowy Gorilla Glass, który zaprojektowano z myślą o aplikacjach wideo i obrazach wyświetlanym klientom placówek handlowych. Ponadto ramkę wokół ekranu można dostosować do marki sklepu.

• Tablet ET1 oferuje kompleksowy zbiór funkcji i akcesoriów klasy korporacyjnej, m.in.:

o Trwałą konstrukcję, która wytrzymuje wiele wstrząsów i upadków podczas codziennej eksploatacji

o Opcjonalny, zintegrowany skaner kodów kreskowych i czytnik pasków magnetycznych

o Akumulator wymieniany „na gorąco” z podtrzymaniem bateryjnym, które zachowuje dane w pamięci RAM przez 15 minut od wyjęcia głównego akumulatora

o Jedno- i wielogniazdowe ładowarki tabletów i akumulatorów o Kamera z przodu i z tyłu urządzenia

o Możliwość podłączenia ręcznych skanerów kodów kreskowych, czytników do płatności mobilnych oraz drukarki mobilnej przez łącze Bluetooth

o Opcjonalny pasek na rękę do komfortowego noszenia przez cały czas pracy

• Tablet ET1 będzie dostępny z kontraktem serwisowym Service from the Start with Comprehensive Coverage, który obejmuje normalne zużycie, a także przypadkowe uszkodzenia komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, pozwalając znacznie zredukować nieprzewidziane wydatki na naprawy.

• Tablet ET1 firmy Motorola Solutions będzie dostępny w czwartym kwartale 2011 r.

WYPOWIEDZI

Girish Rishi, wiceprezes i dyrektor generalny ds. mobilnego przetwarzania danych, Motorola Solutions „Motorola jest liderem w dziedzinie mobilnego przetwarzania danych z dużym doświadczeniem w sektorze detalicznym. Dzięki tabletowi ET1 pracownicy sklepów zyskają urządzenie o eleganckiej konstrukcji i wysokim komforcie obsługi, a sklepy – niezbędne aplikacje, trwałość, bezpieczeństwo, funkcje zarządzania urządzeniami i wsparcie przez cały cykl użytkowania. Bogaty zbiór funkcji tabletu czyni go urządzeniem przydatnym pracownikom mobilnym również z innych sektorów, takich jak produkcja czy logistyka”


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto