A A A

Motorola Xoom, czyli opowieść o Flashu, którego (jeszcze) nie ma

22 lutego 2011, 10:41
Motorola Xoom, czyli opowieść o Flashu, którego (jeszcze) nie ma

Gdy tylko na rynku pojawił się iPad świat nowych technologii szybko dostrzegł w nim brak obsługi wtyczki Flash. Dlatego też Motorola szybko podchwyciła temat i postanowiła uczynić z technologii Adobe swoją podstawową kartę przetargową. Jak się okazuje - nieco na wyrost, bowiem funkcja ta dostępna będzie w późniejszym okresie.

Motorola Xoom trafi do sklepów bez obsługi Flasha. Możliwość oglądania stron internetowych zawierających elementy dynamiczne stworzone w tej technologii będzie można przeglądać dopiero w okolicach wiosny 2011. Najprawdopodobniej jest to spowodowane oczekiwaniem producenta na nową wersję wtyczki, która ma oferować zdecydowanie wyższą wydajność niż do tej pory. Zapewne wpłynie to pozytywnie również na czas pracy na baterii.

Informacja o chwilowym braku Flasha znalazła się na materiałach promocyjnych sieci Verizon. Podstawowe pytanie brzmi – dlaczego dopiero teraz nas o tym poinformowano? Fani reklam będą musieli się uzbroić w cierpliwość.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto